KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14367262

nr 1436 7262

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, blandteknik, Indien, yttermått inklusive ram: 89x119cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 6 december 2021
kl 18:44:56