KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14278008

nr 1427 8008

Blandteknik

Nikolai Walordy, "Fullmoon cactus". Signerad Niko. Blandteknik, bildmått: 41x67cm, yttermått inklusive ram: 70x44 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 25 oktober 2021
kl 19:32:10

25/10 18:26:41 1      Vinnande bud