KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14949048
nr 1494 9048
Blandteknik
Michel Foublée, Komposition. Signerad, blandteknik, daterad 89,80x60 cm, yttermått inklusive ram: 87x67 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 3 oktober 2022
kl 19:37:44
100 kr
150 kr