KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14949048

nr 1494 9048

Blandteknik

Michel Foublée, Komposition. Signerad, blandteknik, daterad 89,80x60 cm, yttermått inklusive ram: 87x67 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 3 oktober 2022
kl 19:37:44