KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16998441
nr 1699 8441
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Signerad, blandteknik, daterad - 72, bladets mått: 16x22 cm, yttermått inklusive ram: 30x36 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
måndag 5 maj 2025
kl 20:57:36