KONST / Litografier / Blandteknik 16044210

nr 1604 4210

Johan Waldenström

(1926-1986), Sverige

Blandteknik, + litografi, 4 st, Signerade, yttermått inklusive ram: 36x46 - 45x58/

Johan Waldenström, svensk bildkonstnär född 1926, död 1986 .

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 11 mars 2024
kl 18:27:42

9/3 22:50:41 1      Vinnande bud
11/3 18:14:27 1      justering av budtak

Johan Waldenström

Läs mer om Johan Waldenström