KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13872002

nr 1387 2002

Jorge B Stever

(f. 1940), Tyskland

Blandteknik, Signerad, numrerad 37/40. Mixed media litografi + kollage. Oramat löst blad 105x74,5 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 29 mars 2021
kl 19:20:29

Jorge B Stever

Läs mer om Jorge B Stever