KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13872002

nr 1387 2002

Jorge B Stever

(f. 1940), Tyskland

Blandteknik, Jorge B Stever (f. 1940), Tyskland. Signerad, numrerad 37/40. Mixed media litografi + kollage. Oramat löst blad 105x74,5 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 29 mars 2021
kl 19:20:29

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Jorge B Stever

Läs mer om Jorge B Stever