KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13656168

nr 1365 6168

Blandteknik

John Heijke. Signerad, daterad -90. Motivet: ca 24x33 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 7 december 2020
kl 20:07:07