KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15451015

nr 1545 1015

Blandteknik

Henry Schäf, Porträtt av Oscar II. Signerad, blandteknik, daterad -91, Krönt ram, 52x35 cm, yttermått inklusive ram: 70x55

Kondition: slitage, skador

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 29 maj 2023
kl 18:07:42

27/5 19:50:03 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 29 maj

Klassiska

Läs mer om Klassiska