KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13978202

nr 1397 8202

Hans Osswald

(f. 1919), Sverige

Blandteknik, Hans Osswald (f. 1919), Sverige. Hus. Monogramsignerad. Blandteknik, 33x25 cm, yttermått inklusive ram: ca 38x30 cm

Hans Osswald, svensk målare och grafiker född 1919.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 maj 2021
kl 18:49:32

17/5 18:33:09 1      Vinnande bud

Hans Osswald

Läs mer om Hans Osswald