KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13977307

nr 1397 7307

Hans Fritzdorf

(1927-1990), Sverige

Blandteknik, Hans Fritzdorf (1927-1990), Sverige. Signerad. Motivet: 12x25cm, yttermått inklusive ram: 32x42cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 17 maj 2021
kl 18:54:07