KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13903268

nr 1390 3268

Hans Arnold

(1925-2010), Sverige

Blandteknik, Hans Arnold (1925-2010), Sverige. Förlaga till Novell. Signerad, 43x28, yttermått inklusive ram: 49x33 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 12 april 2021
kl 19:52:31

Hans Arnold

Läs mer om Hans Arnold