KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16914446
nr 1691 4446
Blandteknik
Håkan Bull (f. 1953), Sverige. Signerad, daterad 1989, "Rackarrotation" 67x51 cm, yttermått inklusive ram: 73x58
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 31 mars 2025
kl 20:35:29
28/3 00:41:25
300 kr
29/3 16:28:47