KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16914446

nr 1691 4446

Blandteknik

Håkan Bull (f. 1953), Sverige. Signerad, daterad 1989, "Rackarrotation" 67x51 cm, yttermått inklusive ram: 73x58

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 31 mars 2025
kl 20:35:29

28/3 00:41:25 1      300 kr
29/3 16:28:47 2      Vinnande bud