KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16894449
nr 1689 4449
Blandteknik
Gustaf Gren, "Sveavägen 72,1877". Signerad, daterad -77. Blandteknik, bildmått: 21x29 cm, yttermått inklusive ram: 31x39
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 24 mars 2025
kl 20:51:46
24/3 16:22:19