KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16894449

nr 1689 4449

Blandteknik

Gustaf Gren, "Sveavägen 72,1877". Signerad, daterad -77. Blandteknik, bildmått: 21x29 cm, yttermått inklusive ram: 31x39

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 24 mars 2025
kl 20:51:46

24/3 16:22:19 1      Vinnande bud