KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14776074

nr 1477 6074

Gösta Bohm

(1890-1981), Sverige

Komposition. Signerad, daterad 1973. Blandteknik, bildmått: 30x40 cm, yttermått inklusive ram: 47x58 cm

Gösta Bohm, svensk målare född 1890, död 1981.

Utrop:

400 kr

Såld:

250 kr

måndag 4 juli 2022
kl 20:11:42

Gösta Bohm

Läs mer om Gösta Bohm