KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14687351
nr 1468 7351
Ewald Dahlskog
(1894-1950), Sverige
Signerad, blandteknik, Kustmotiv, 48x63, yttermått inklusive ram: 68x87 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 20:13:11
300 kr
400 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
Ewald Dahlskog
Läs mer om Ewald Dahlskog