KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14687351

nr 1468 7351

Ewald Dahlskog

(1894-1950), Sverige

Signerad, blandteknik, Kustmotiv, 48x63, yttermått inklusive ram: 68x87 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

900 kr

tisdag 24 maj 2022
kl 20:13:11

Ewald Dahlskog

Läs mer om Ewald Dahlskog