KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14823098

nr 1482 3098

Blandteknik

Emelia Kampmann. Signerad a tergo, yttermått inklusive ram: 26x50 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 15 augusti 2022
kl 20:16:40