KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15074132

nr 1507 4132

Einar Forseth

(1892-1988), Sverige

Ej signerad, blandteknik, förlaga, 34x59 cm, yttermått inklusive ram: 51x70 cm

Einar Forseth, född 1892 i Linköping, död 1988, svensk målare.

Utrop:

500 kr

måndag 5 december 2022
kl 20:34:42

Einar Forseth

Läs mer om Einar Forseth