KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14098005

nr 1409 8005

Dominyka Usvaiskaya

(f. 1991), Sverige

Blandteknik, "Earth Spinner". Monogramsignerad DU a tergo. Mixed media, oxiderad koppar/epoxy, 20x20 cm, yttermått inklusive ram: 22x22 cm

Dominyka Usvaiskaya, svensk bildkonstnär född i Litauen 1991.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 19:17:49

21/7 12:24:04 1      Vinnande bud

Dominyka Usvaiskaya

Läs mer om Dominyka Usvaiskaya