KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14776054

nr 1477 6054

Dani Rauch

(f. 1942)

Dani Rauch (f. 1942), Drömlandskap. Signerad. Blandteknik, bildmått: 35x20 cm, yttermått inklusive ram: 59x37 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 4 juli 2022
kl 20:05:49