KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14776054
nr 1477 6054
Dani Rauch
(f. 1942)
Dani Rauch (f. 1942), Drömlandskap. Signerad. Blandteknik, bildmått: 35x20 cm, yttermått inklusive ram: 59x37 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 4 juli 2022
kl 20:05:49
700 kr
1.000 kr