KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16184101

nr 1618 4101

Dan Nygårds

(f. 1943), Sverige

Blandteknik, 3 st, Signerade, yttermått inklusive ram: 25x25 - 31x28 cm

Dan Nygårds, svensk bildkonstnär född 1943.

måndag 6 maj 2024
kl 18:49:22

Dan Nygårds

Läs mer om Dan Nygårds