KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16164097

nr 1616 4097

Dan Nygårds

(f. 1943), Sverige

Signerad, blandteknik. Bladets mått: 20x26 cm, yttermått inklusive ram: 27x34 cm

Dan Nygårds, svensk bildkonstnär född 1943.

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 29 april 2024
kl 18:30:26

Dan Nygårds

Läs mer om Dan Nygårds