KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16589374

nr 1658 9374

Dan Nygårds

(f. 1943), Sverige

Blandteknik, 2 st, Signerad. Bladets mått: 65x48 cm, oramad

Kondition: oramat

Dan Nygårds, svensk bildkonstnär född 1943.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

lördag 12 april 2025
kl 08:25:25

Dan Nygårds

Läs mer om Dan Nygårds