KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14109503

nr 1410 9503

Blandteknik

4 st, Bo Wennberg. Ej signerade, yttermått inklusive ram: 18x20-47x40 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 9 augusti 2021
kl 20:56:43

9/8 16:56:50 1      Vinnande bud