KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16322092

nr 1632 2092

Astrid Nordenstam

(f. 1942), Sverige

Signerad, blandteknik, 23x28 cm, yttermått inklusive ram: 35x42 cm

Astrid Nordenstam, svensk målare född 1942 i Stockholm.

Utrop:

500 kr

måndag 15 juli 2024
kl 19:30:43

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Astrid Nordenstam

Läs mer om Astrid Nordenstam