KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16322092
nr 1632 2092
Astrid Nordenstam
(f. 1942), Sverige
Signerad, blandteknik, 23x28 cm, yttermått inklusive ram: 35x42 cm
Astrid Nordenstam, svensk målare född 1942 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
måndag 15 juli 2024
kl 19:30:43
Astrid Nordenstam
Läs mer om Astrid Nordenstam