KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13823620

nr 1382 3620

Anette Englund

(f. 1954), Sverige

Blandteknik, Anette Englund (f. 1954), Sverige. "Transdans". Signerad. Mixed media, 46x32 cm, oramad

Anette Englund, svensk bildkonstnär född 1954.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 1 mars 2021
kl 20:44:05

Anette Englund

Läs mer om Anette Englund