KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14093620
nr 1409 3620
Anette Englund
(f. 1954), Sverige
Blandteknik, "Transdans". Signerad. Mixed media, 46x32 cm, oramad
Anette Englund, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
500 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 20:44:05