KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14093620

nr 1409 3620

Anette Englund

(f. 1954), Sverige

Blandteknik, "Transdans". Signerad. Mixed media, 46x32 cm, oramad

Anette Englund, svensk bildkonstnär född 1954.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 20:44:05

Anette Englund

Läs mer om Anette Englund