KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13909074

nr 1390 9074

Alain Soucasse

(f. 1951), Sverige

Blandteknik, Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. "Metiss age". Signerad, numrerad -97. Mixed media, daterad 27x22 cm, yttermått inklusive ram: 51x45 cm, nyckel

Alain Soucasse, född 1951, fransk-svensk målare.

Utrop:

700 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 12 april 2021
kl 20:44:33

Alain Soucasse

Läs mer om Alain Soucasse