KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15821026

nr 1582 1026

Blandteknik

Adolfs Zardins (1890-1967), Kvinnor. Signerad. Daterad 1946, Blandteknik, bildmått: 25x17 cm, yttermått inklusive ram: 43x36 cm

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 27 november 2023
kl 18:44:26

22/11 22:55:37 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 27 nov

Klassiska

Läs mer om Klassiska