ÖVRIGT / Böcker & Kartor / Barnvagn 11086292
nr 1108 6292
Barnvagn
modell äldre, korg / metall, längd: 112 cm, höjd: 80 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 15 maj 2017
kl 20:01:10
100 kr
200 kr