Ã–VRIGT / Böcker & Kartor / Barnvagn 11086292

nr 1108 6292

Barnvagn

modell äldre, korg / metall, längd: 112 cm, höjd: 80 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

250 kr

måndag 15 maj 2017
kl 20:01:10