MÖBLER / Byråar, sekretärer / Barnbyrå 14776130
nr 1477 6130
Barnbyrå
1800-tal. Bredd: 53, djup: 27 cm, höjd: 49 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 juli 2022
kl 18:36:56
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)