MÖBLER / Soffor / Bänk 16958346

nr 1695 8346

Bänk

Barockstil, 1900-tal. Längd: 101 cm

Kondition: slitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 21 april 2025
kl 19:19:41

21/4 02:14:48 1      700 kr
21/4 10:30:22 2      Vinnande bud