GLAS OCH KERAMIK / Glas / Bägare 15396465
nr 1539 6465
Bägare
praktglas, 4 st, bland annat Böhmen, 1800-tal. Höjd: 12-18 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 8 maj 2023
kl 19:53:36
1.700 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
Bägare
Kondition: slitage
nr 1539 6465
Bägare
Kondition: slitage
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 2.400 kr |
måndag 8 maj 2023 |