MÖBLER / Soffor / Badkarssoffa 15934110

nr 1593 4110

Badkarssoffa

Gustaviansk stil, Sent 1800-tal. Längd: 202 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 29 januari 2024
kl 19:43:26

29/1 18:50:40 1      Vinnande bud

Den Gustavianska stilen