MÖBLER / Soffor / Badkarssoffa 13987535

nr 1398 7535

Badkarssoffa

1800-tal. Längd: 180cm

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 24 maj 2021
kl 18:38:31

17/5 21:58:11 1      Vinnande bud