GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Assietter 14281032

nr 1428 1032

Assietter

6 st, Kina, blåvitt. Diameter: 18cm

Konditionsrapport: slitage, nagg

måndag 25 oktober 2021
kl 20:35:34

  • Klassiska
  • 25 okt

Klassiska

Läs mer om Klassiska