UR & KLOCKOR / Armbandsur / Armbandsur 14076270

nr 1407 6270

Armbandsur

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

8.500 kr

Såld:

9.200 kr

måndag 5 juli 2021
kl 20:03:29