MÖBLER / Bord / Arbetsbord 16164311

nr 1616 4311

Arbetsbord

med Perstorpsskiva, 2 st lådor. Bredd: 142 cm. Djup: 77 cm, höjd: 79 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 29 april 2024
kl 18:52:39