KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16802037

nr 1680 2037

Akvareller

2 st, Tomas Mandel (f. 1923), Sverige. Signerad, Stockholmsmotiv. Akvarell, bildmått: 44x29 ca rym: 58x44 cm, skadad ram

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 17 februari 2025
kl 18:52:19

  • Tema
  • 17 feb

Stockholm

Läs mer om Stockholm