KONST / Oljemålningar / Akvareller + olja 9133326

nr 913 3326

Else Uhlmann

(f. 1949), Sverige

Akvareller + olja , 6 st, Else Uhlmann (f. 1949), bland annat 17 x 11

Else Uhlmann, svensk målare född 1949 i Johannesburg, Sydafrika, sedan tidigt 1980-tal bosatt och verksam i Göteborg.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 22 september 2014
kl 18:17:31

21/9 21:30:20 1      Vinnande bud

Else Uhlmann

Läs mer om Else Uhlmann