KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13732051

nr 1373 2051

Frans Lindström

(1874-1954), Sverige

Akvareller, 5 st, Frans Lindström (1874-1954), Sverige. Signerad, södermalm. Motivet: 14x22cm

Frans Lindström, född 1874 i Stockholm , död 1954, svensk målare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 18 januari 2021
kl 18:07:32

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 500 kr
  Göteborg 500 kr
  Helsingfors 500 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Frans Lindström

Läs mer om Frans Lindström