KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 17003112
nr 1700 3112
Frans Lindström
(1874-1954), Sverige
Akvareller, 11 st, Signerad, Stockholmsmotiv, yttermått inklusive ram: 26x34-44x37
Frans Lindström, född 1874 i Stockholm , död 1954, svensk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 12 maj 2025
kl 20:45:10
300 kr
500 kr
Frans Lindström
Läs mer om Frans Lindström