KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16783104

nr 1678 3104

Tryggve Hermelin

(1856-1951)

Tryggve Hermelin (1856-1951), Signerad, daterad Abisko 1909. Akvarell, bildmått: 22x46 cm, yttermått inklusive ram: 50x73 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 10 februari 2025
kl 19:07:17