KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14278055

nr 1427 8055

Tore Nobling

(1908-1962)

Tore Nobling (1908-1962), Signerad, akvarell, -47, bladets mått: 30x48, yttermått inklusive ram, 47x65 cm

Tore Nobling, svensk bildkonstnär född 1908, död 1962.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 oktober 2021
kl 18:14:18

21/10 22:48:47 1      Vinnande bud

Tore Nobling

Läs mer om Tore Nobling