KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15652035

nr 1565 2035

Tomas Mandel

(f. 1923), Sverige

"Vårdag vid Mäster Mikaels gata". Signerad. Akvarell, bildmått: 24x26 cm, yttermått inklusive ram: 37x39 cm

Tomas Mandel, svensk bildkonstnär född 1923 .

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 25 september 2023
kl 18:14:01

25/9 11:44:29 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 25 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Tomas Mandel

Läs mer om Tomas Mandel