KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14278092

nr 1427 8092

Akvarell

signerad Lassen, Rhodos. Akvarell, bildmått: 34x45, yttermått inklusive ram: 48x58 cm

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 oktober 2021
kl 20:52:01

25/10 17:42:24 1      Vinnande bud