KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16993057
nr 1699 3057
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Signerad, akvarell, yttermått inklusive ram: 33x39cm
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 maj 2025
kl 18:30:02
29/4 21:28:51
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt