KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13978361

nr 1397 8361

Akvarell

Oren Yevnin, monogramsignerad, akvarell. Motivet: 19x26cm, yttermått inklusive ram: 31x38cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 17 maj 2021
kl 20:49:15