KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13914536

nr 1391 4536

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Tupp. Signerad, daterad -17, yttermått inklusive ram: 32x24, akvarell

Utrop:

300 kr

Såld:

400 kr

måndag 19 april 2021
kl 19:08:29