ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 13914571
nr 1391 4571
WATERCOLOUR
unidentified artist. Signerad Nilsson, Modell på klippa, 40x27, outer dimensions including frame: 49x35, watercolour,
Oidentifierad konstnär. Signerad Nilsson, Modell på klippa, 40x27, yttermått inklusive ram: 49x35, akvarell
800
SEK 500
Monday April 19 2021
at 19:52:26
19/4 19:03:31