KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13914571

nr 1391 4571

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad Nilsson, Modell på klippa, 40x27, yttermått inklusive ram: 49x35, akvarell

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 19 april 2021
kl 19:52:26

19/4 19:03:31 1      Vinnande bud