KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15888050

nr 1588 8050

Akvarell

2 st, Oidentifierad konstnär. Signerad G. Flodin, blomsterstilleben, akvarell, yttermått inklusive ram: 37x28,46c35 cm

Utrop:

500 kr

måndag 18 december 2023
kl 19:44:28