KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16558376
nr 1655 8376
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad Bondarev, måsar och stadssiluett. Akvarell, bildmått: 21x27 cm, yttermått inklusive ram: 24x30 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 november 2024
kl 20:20:23
4/11 20:15:23